TYGŘÍ OŘECH mouka

Jsem tygr samotář. Nejsem tolik vidět, ale každý o mně ví. Každý zná legendy o mé skvělé chuti a zdraví, které rozdávám na počkání. Takže když spolu vyšvihneme výborný koláč, sušenky nebo pečivo, vždy to bude dokonalá a mimořádně zdravá bašta. Se mnou se nesplete žádný pekař ani cukrář.

Skladem
150 Kč
Kategorie: Tygří ořech
Záruka: 15 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg

raw bez lepku vegan označenie kóšer bez alergénov organické

Čím tě dostane:

  • skvělou chutí a výživovými hodnotami
  • složením bez lepku a bez alergenů
  • využitím do nejlepších dezertů, pečiva i sušenek

6F9A8A7E-BD8F-44CD-B77C-2EE01A7D5B8B

Mouka. Je všude a ve všem. Jak ale vybrat tu pravou, která se postará o skvělou chuť a zároveň je zcela zdravá?

Mouka z tygřího ořechu je správná volba. Má vysoký obsah vlákniny, žádný přidaný cukr a jen minimum kalorií. Díky jedinečnému způsobu mletí neztrácí své blahodárné vlastnosti a pyšní se skvělou nasládlou chutí. Výsledkem je nejzdravější alternativa k pšeničné či ořechové mouce.

Ať už jde o chuť či zdraví, každý chce pro sebe jen to nejlepší. S moukou z tygřího ořechu se ti otevírají nekonečné možnosti, jak si užívat opravdu dobré věci od snídaně po večeři. Vyvážená strava je základ tvého zdraví a spokojenosti, tak k tomu přispěj výběrem dokonalé mouky.

 

Co je vlastně tygří ořech?

Nelekni se, ale není to opravdu ořech. Je to hlíza šáchoru jedlého a pojmenování tygří ořech dostala díky své chuti připomínající mandle. Můžeš narazit i na názvy chufa či zemní mandle. 

O tygřím ořechu se můžeš dozvědět i od rybářů. Už dlouhé roky je to jedna z nejpopulárnějších návnad na kapry, které by se po něm mohli ploutvemi doslova utlouct. Jako ryba ve vodě se s ním ale budeš cítit i ty, když u televize dostaneš chuť na něco dobrého.

Jo a nemusíš se bát žádných alergií ani lepku. Tygří ořech je 100% organická superpotravina bez cholesterolu a v souladu se všemi raw, vegan a košér zásadami. Kromě toho je bohatá na přírodní minerály a má pozitivní účinky na lidské zdraví. Eliminuje například nadýmání, působí preventivně proti rakovině či infarktu, podporuje krevní oběh, zklidňuje psychiku a využívá se i jako afrodiziakum. To jsou věci, co? Teď už nezbývá, než ochutnat.

 

 

VÝŽIVOVÁ ANALÝZA

Průměrné hodnoty na informativní úrovni na 100gr.
 
 Energie 1924 kJ
465 kcal
 Tuky
   z toho nasycené tuky
   z toho mononenasycené tuky
   z toho polynenasycené tuky
25 g
5.5 g
17 g
2.9 g
 Sacharidy
   z toho cukry
40 g
15 g
 Vláknina 17 g
 Bílkoviny 4.1 g
 Sodík 0.05 g
   

VITAMÍNY A MINERÁLY

  Fosfor  2300 mg/kg
  Draslík  8600 mg/kg
  Železo  87 mg/kg
  Vitamín E  5.7 mg/100g

 

 

 TIGRÍ ORECH

TIGRÍ ORECH můka

Zpět do obchodu