TYGŘÍ OŘECH krájený

Pro tvůj hezčí den bych se klidně rozkrájel. A taky, že jo. Jsem největší krasavec naší smečky. Díky krásným štíhlým tvarům mi to vždy sluší, ať už se koupu v jogurtu, müsli, nebo obléknu zákuskový kabátek. A svou krásu a zdraví předávám dál – dej si mě a budeš na tom stejně.

Skladem
150 Kč
Kategorie: Tygří ořech
Záruka: 15 měsíců
Hmotnost: 0.25 kg

raw bez lepku vegan označenie kóšer bez alergénov organické

Čím tě dostane:

  • spoustou možností využití
  • superzdravým složením
  • výbornou chutí

FCEFBE49-E353-4C07-89C8-4505BEC89380

 

Krájený tygří ořech je připravený na tenoučké plátky o šířce 1 mm, takže je fakt jen na tobě, do jakého receptu jej zařadíš. Vyniká příjemně sladkou chutí a zároveň potěší každého, kdo to myslí vážně se zdravým životním stylem. Je totiž plný výživných látek, vlákniny a naopak tuku a kalorií má fakt málo. A není to doopravdy ořech, takže nemá ani žádné alergeny.

Honí tě mlsná a nechceš jíst žádné nesmysly? Udělej si každý den o několik plátků hezčí.

Krájený tygří ořech se skvěle hodí ke snídani, třeba do müsli, jogurtu, nebo tvarohu i čokolády. Můžeš s ním ozdobit zákusek, nebo jej zapracovat do koláče. Plátkový umělec vyšroubuje tvou fantazii na maximum, tak se poddej jeho kreativitě. Bude tvým parťákem u snídaní, nebo si ho dáš jen tak na chuť

 

Co je vlastně tygří ořech?

Nelekni se, ale není to opravdu ořech. Je to hlíza šáchoru jedlého a pojmenování tygří ořech dostala díky své chuti připomínající mandle. Můžeš narazit i na názvy chufa či zemní mandle. 


O tygřím ořechu se můžeš dozvědět i od rybářů. Už dlouhé roky je to jedna z nejpopulárnějších návnad na kapry, které by se po něm mohli ploutvemi doslova utlouct. Jako ryba ve vodě se s ním ale budeš cítit i ty, když u televize dostaneš chuť na něco dobrého.


Jo a nemusíš se bát žádných alergií ani lepku. Tygří ořech je 100% organická superpotravina bez cholesterolu a v souladu se všemi raw, vegan a košér zásadami. Kromě toho je bohatá na přírodní minerály a má pozitivní účinky na lidské zdraví. Eliminuje například nadýmání, působí preventivně proti rakovině či infarktu, podporuje krevní oběh, zklidňuje psychiku a využívá se i jako afrodiziakum. To jsou věci, co? Teď už nezbývá, než ochutnat.

 

VÝŽIVOVÁ ANALÝZA

Priemerné hodnoty na informatívnej úrovni na 100gr.
 
 Energia 1924 kJ
465 kcal
 Tuky
   z toho nasýtené tuky
   z toho mononenasýtené tuky
   z toho polynenasýtené tuky
25 g
5.5 g
17 g
2.9 g
 Sacharidy
   z toho cukry
40 g
15 g
 Vláknina 17 g
 Bielkoviny 4.1 g
 Sodík 0.05 g
   

VITAMÍNY A MINERÁLY

  Fosfor  2300 mg/kg
  Draslík  8600 mg/kg
  Železo  87 mg/kg
  Vitamín E  5.7 mg/100g

 

 

 
 
 
 

TIGRÍ ORECH

TIGRÍ ORECH krájaný

Zpět do obchodu