TYGŘÍ OŘECH drcený

Co je malé, to je hezké – to je známá věc. V naší tygří smečce se proto o nás krásně starají a my se zase postaráme o tebe. Sice umíme schovat do každého jídla, ale dokážeme v něm i pořádně zařvat svou skvělou chutí a zdravím, které do tebe napumpujeme. A neboj, kalorie jsme už dávno rozdrtili.

Skladem
150 Kč
Kategorie: Tygří ořech
Záruka: 15 měsíců
Hmotnost: 0.25 kg

raw bez lepku vegan označenie kóšer bez alergénov organické

Čím tě dostane:

  • elegantní velikostí
  • nekonečnými možnostmi využití
  • skvělou sladkou chutí

3A5D9BEE-00FD-4CFA-ACBF-1D50064AEF5B

 

Není to müsli, ale skvěle se do něj hodí. Stejně tak i do jogurtu, salátu a krásně zakřupou i v sušenkách či zákusku.

Tygří ořech jsme speciálním procesem rozdrtili na kousíčky o velikosti 2 až 5 mm, které ti nabídnou nekonečno možností, jak si je vychutnat. Přitom jim zůstala skvělá nasládlá chuť a všechny vlastnosti jako je obrovská porce vlákniny, bílkovin a přitom skoro žádné kalorie. Zkrátka superpotravina, jak má být.

Drcený tygří ořech je skvělá pochoutka v jakékoli podobě. Nejenže skvěle chutná, ale všem vytře zrak i svými superschopnostmi. Rozdrtí pocit hladu a zároveň v sobě má jen minimum kalorií. Zkrátka to pravé ořechové k tomu, abys na klasický večerní junk food definitivně zapomněl.

 

Co je vlastně tygří ořech?

Nelekni se, ale není to opravdu ořech. Je to hlíza šáchoru jedlého a pojmenování tygří ořech dostala díky své chuti připomínající mandle. Můžeš narazit i na názvy chufa či zemní mandle. 

O tygřím ořechu se můžeš dozvědět i od rybářů. Už dlouhé roky je to jedna z nejpopulárnějších návnad na kapry, které by se po něm mohli ploutvemi doslova utlouct. Jako ryba ve vodě se s ním ale budeš cítit i ty, když u televize dostaneš chuť na něco dobrého.

Jo a nemusíš se bát žádných alergií ani lepku. Tygří ořech je 100% organická superpotravina bez cholesterolu a v souladu se všemi raw, vegan a košér zásadami. Kromě toho je bohatá na přírodní minerály a má pozitivní účinky na lidské zdraví. Eliminuje například nadýmání, působí preventivně proti rakovině či infarktu, podporuje krevní oběh, zklidňuje psychiku a využívá se i jako afrodiziakum. To jsou věci, co? Teď už nezbývá, než ochutnat.


 

 

 

VÝŽIVOVÁ ANALÝZA

Průměrné hodnoty na informativní úrovni na 100gr.
 
 Energie 1924 kJ
465 kcal
 Tuky
   z toho nasycené tuky
   z toho mononenasycené tuky
   z toho polynenasycené tuky
25 g
5.5 g
17 g
2.9 g
 Sacharidy
   z toho cukry
40 g
15 g
 Vláknina 17 g
 Bílkoviny 4.1 g
 Sodík 0.05 g
   

VITAMÍNY A MINERÁLY

  Fosfor  2300 mg/kg
  Draslík  8600 mg/kg
  Železo  87 mg/kg
  Vitamín E  5.7 mg/100g

 

 

 

TIGRÍ ORECH

TIGRÍ ORECH drvený

Zpět do obchodu